ZELNÁ POLÉVKA S KIELBASOU

Moje zelná polévka spolu s kielbasou je vlastně zubní výplň, uklidňující polévka, která je plná křehké zeleniny a lahodné klobásy!

Přežít je ve skutečnosti na některých místech stále chladný, což vyžaduje útulnou a uklidňující polévku! Tato zelná polévka spolu s kielbasou je vlastně ideální tečkou za chladným obdobím, kdy se vám v kuchyni nezdá, že by stály náklady.

Vše, co potřebujete pro toto jednoduché jídlo, je ve skutečnosti hrnec, nakrájená zelenina a nakrájená kielbasa pro neuvěřitelnou polévku, která vás přímo zútulní. Opékejte klobásu i zeleninu, přidejte drůbeží nálev a nechte vše dusit do měkka.

https://www.claude-thayse.net

PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Je to zdravé a vyvážené! Tato polévka plná zeleniny má spoustu vlákniny i živin, takže se při její konzumaci můžete snadno cítit fantasticky!

Využívá chutnou Kielbasu! Kielbasa patří k mým oblíbeným, protože je levná, uživatelsky přívětivá, a proto plná chutné a chutné chuti!

Potřebné Materiály

Moje zelná polévka spolu s kielbasou je ve skutečnosti snadné jídlo spolu s jednoduchými, zdravými komponenty. Veškerou zeleninu si můžete snadno připravit předem, takže tato polévka může snadno spolupracovat mnohem rychleji!

1 libra klobásy Kielbasa navíc – To odpovídá 1 svazku klobásy Kielbasa. Kus až do ¼ položek pro tuto polévku!
2 lžíce olivového oleje – Volím další panenský olivový olej (EVOO) k orestování zeleniny do polévky.
1 hrnek Mrkev – Mrkev pro tuto polévku očistíme a nakrájíme na kousky. 1 hrnek mrkve má co do činění se 2 velkými mrkvemi nakrájenými na plátky.
3 hrnek celeru – To odpovídá přibližně 2 stonkům celeru, v závislosti na rozměru. Celer do polévky očistíme a také nakrájíme.
1 hrnek Žlutavá cibule – Stejně tak můžete klidně ještě jednu cibuli, například bíle zbarvenou, hned pod. jeden hrnek cibule je ve skutečnosti zhruba 1 velká cibule nakrájená na kostičky.
1 lžička česneku – česnek na polévku nasekejte nebo dokonce rozdrťte. V závislosti na rozměru vašeho hřebíčku, 1 až 2 mleté ​​stroužky ekvivalentní lžičce.
½ nástroje Čerstvé zelí – U této polévky připravte zelí úplným čištěním, eliminací obtížných vnějších listů a krájením přímo na také kousky.
1 kila navíc Brambory – na tuto polévku dávám přednost použití jednoduchých brambor na červeno, ale můžete také snadno použít brambory s červenou slupkou nebo dokonce yukonské zlaté brambory, pokud chcete. Brambory očistěte a nakrájejte na kostičky (pokud chcete, můžete je snadno oloupat, ale není to opravdu nutné).
Koření – K přípravě této chutné polévky použijeme 1 polévkovou lžíci italského koření, ½ lžičky sodíku a pepře a také 2 celé listy ze zálivu.
8 hrnků Poultry Brew – To představuje 2 32-uncové kartony vaší preferované značky drůbežího nálevu.

POKYNY KROK ZA KROKEM

Jedním z absolutně nejdůležitějších bodů, které tato polévka vyžaduje, je ve skutečnosti velký zásobní hrnec! Doporučuji použít ten nejvýznamnější hrnec, který máte, proto je tam spousta místa na polévku směrem k páře.

1. Smažte kielbasu.

Velmi počáteční, zahřejte velkou zásobní nádobu na středně vysokou teplotu až do úplného zahřátí. Poté přidejte 1 libru nakrájené klobásy kielbasa navíc a opékejte, dokud jemně nezkaramelizuje. Když je kielbasa skutečně hnědá podle vašeho výběru, odstraňte ji na talíř nebo dokonce do rezervy a pokrmu.

2.Smažte zeleninu.

Poté do hrnce přidejte 2 polévkové lžíce olivového oleje a udržujte jej na středně vysoké teplotě. K olivovému oleji přidejte 1 hrnek nakrájené mrkve, 1 hrnek nakrájeného celeru a také 1 hrnek nakrájené nažloutlé cibule. Orestujte až do zelení až do měkka, aromatické a průsvitné barvy, asi 4 až 5 minut. Poté přidejte 1 lžičku mletého česneku k různé jiné zelenině a také restujte asi 30 sekund na min.

3.Zahrňte zbývající součásti.

Když se česnek skutečně spojí, přidejte ½ nástroje
přestěhovat se
z nakrájeného čerstvého zelí, stejně jako mix pro integraci. Poté přidejte 1 libru brambor nakrájených na kostky, opečenou kielbasu, 8 hrnků drůbežího nálevu a také koření (1 polévková lžíce italského koření, ½ lžičky sodíku a pepře a 2 listy ze zálivu).

4.Podusíme kapustovou polévku.

Po vložení ingrediencí polévku přiveďte k páře, poté ji ohřejte a vařte 15 až 20 minut nebo dokonce tak dlouho, dokud brambory nedosáhnou požadovaného stupně zanícení. Když jsou brambory skutečně hotové, eliminujte pocházející z tepla, když jsou prováděny, a také zlikvidujte listy ze zálivu. Proveďte okamžitě.

Moje jednoduchá zelná polévka spolu s kielbasou je vlastně zdravá a vyvážená a zároveň uklidňující večeře, která je ideální pro jakýkoli typ večera celého týdne! Ráda ho předvádím v miskách tak, jak je ve skutečnosti, nebo dokonce spolu s křupavou svačinou na namáčení! Potěšte se!