OREOS ZAkrytá FUDGE

Pokud máte rádi sušenky potažené fondánem značky Oreos, s největší pravděpodobností budete skutečně L-O-V-E tuto vlastnoručně vyrobenou variaci prominentních Oreos také VÍCE! Ve skutečnosti jsem to uvedl, stejně jako to uvedu ještě jednou – to jsou ve skutečnosti mnohem lepší metody ve srovnání s původními!

Chcete pochopit, proč to mohu snadno prohlásit?! Připravte se na toto…

Nemám jako lahodnou čokoládu. Jednoduše to rozhodně není šílené, nikdy to nebyla vlastně moje „věc“, po které toužím, když mám vlastně nádherný zub.

OREOS ZAkrytá FUDGE

🥘 Potřebné Materiály

Tyto základní kuchyňské komponenty + několik čistých Oreos se integrují a vydělají opravdu návykové cukroví! Tohle je vlastně moje nejlepší směs i na polevu z dušeného fudge!!

Cukr – jistě nejen pro sladkou chuť! Krystalky cukru se budou jistě vázat k sobě, aby pomohly tomuto potahu po vychladnutí „zatuhnout“!
Máslo – Pro máslovou nádheru a velmi jemnou strukturu!
Mléko – to také zahrnuje nádheru a fantastickou strukturu našeho fudge! Můžete snadno použít 1%, 2% nebo dokonce plnotučné mléko.
Kakao – jasně! Náš tým vyžaduje také lahodnou čokoládovou chuť! Vytvořil jsem je spolu s každým běžným kakaem, stejně jako tmavý kakaový prášek spolu s fantastickými výsledky! Kakaový prášek z holandského zpracování bude také velmi preferovat!
Vanilka – charitativní část pro zdůraznění každé z našich bohatých a chutných složek!
Oreos – Využil jsem kompletní, typický balíček rozměrů rutinních Oreos. Po odečtení pár poškozených a jednoho, který se stal odděleně (Jejda! Poleva z fudge byla vlastně pořád stejně příjemná!), skončil jsem spolu s někde mezi 30-32 fudge, který se zabýval Oreos.

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Začněte s přípravou vašich součástí a také s připravenou pracovní plochou. Stejně tak jsem dal každé své Oreo na jednoduchý přístup přímo vedle mého pečícího plechu vyloženého pergamenovým papírem, do kterého jsem vložil každé z Oreo potažených fondánem pro založení.

VAŘTE POLOVINU FUDGE

Uvařenou polevu jsem šlehal ručně, ale palmový mixér na pomalém založení bude fungovat také efektivně!

1.Integrujte stejně jako teplé

Vezměte rendlík spolu s cukrem, máslem, mlékem a kakaem ke středně vysoké teplotě. Míchejte, zatímco se máslo skutečně redukuje, dokud nejsou složky polevy skutečně účinně integrovány.

2. 1 min při pohybující se páře

Když se poleva dostane do úplné válející se páry, nechte ji přesně jednu minutu a poté vyjměte pánev spolu s polevou pocházející z teplého.

3.Zahrňte vanilku

Vmíchejte vanilkovou esenci – to obvykle způsobí hodně bublání, to je v pořádku.

4. Poněkud úžasné

Mixujte 3-4 minuty na úžasnou polevu. Když poleva skutečně drží na vašem nářadí a také odkapává, připravuje se. *Poleva ve skutečnosti zpočátku stéká, když je teplá!

POVLAKOVÁNÍ OREA

Když námraza skutečně vychladne, budete se chtít rychle přemístit a zakrýt každé z vašich Oreo, zatímco námraza dosáhne „tak akorát“ teplotní úrovně.

1. Lose Oreos přímo do polevy

Nejjednodušší způsob, jak navrstvit vaše Oreos úplně, je ve skutečnosti je všechny ztratit přímo do hrnce s polevou.

2. Vrstva všech hran

Použijte kleště k tomu, abyste sušenky dostali ihned poté, co je všechny složíte přímo do příjemné polevy, a také se spolehněte na vrstvení všech okrajů.

3.Zvedněte i odkapejte

Zvedněte každou zakrytou sušenku Oreo a nechte polevu chvíli odkapávat, dokud ji nebude možné zvednout. *Námraza bude jistě snadno fungovat mimo Oreos, když se zpomalí směrem k odkapávání, může být odstraněna.

4.Přesuňte se

Umístěte každou zakrytou sušenku na svou připravenou pracovní stanici a ponechte za sebou zhruba 1-palcový rozestup mezi fudge, který se zabývá Oreos.

5.Awesome, stejně jako kolekce

Zakryté cookies se jistě po 1 hodině ustálí na úrovni prostorové teploty. To by mohlo být provedeno přibližně za třicet minut, pokud jsou sušenky skutečně chlazeny.

6.Slick stejně jako eliminovat

Při sběru mohou být sušenky nakrájeny, pokud je to žádoucí. Použijte špičatou čepel směrem k mapě o zaoblených sušenkách, poté stiskněte každou sušenku vycházející zespodu zprávy o pergamenu. *Pokud jsou vaše sušenky pokryté fondánem ve skutečnosti tak lepkavé, že je lze rychle odstranit, umožněte jim, aby se usadily mnohem déle.

7.Soft, stejně jako provést

Řezné strany mohou být vyhlazeny ovládáním konečků prstů po stranách pro extrémně elegantní vzhled.