JAKÁ JSOU NEJLEPŠÍ JABLKA POUŽÍT NA KARAMELOVÁ JABLKA?

Vzhledem k tomu, že jsou ve skutečnosti vytvořeny spolu s DOMÁCÍM cukrem, jedná se ve skutečnosti spíše o NEJLEPŠÍ samovyrobená cukrová jablka. Ve skutečnosti křičí na vaši značku. Křupavá ostrá jablka, máslový mazlavý cukr i křupavá lahodná čokoládová sladká drobečka. Přesně to, co není směrem k jako? Nezlobte se, jsou to vlastně také jednoduchá cukrová jablka a s největší pravděpodobností vám prozradím podrobné způsoby, jak je všechny vytvořit.

Umožňuje velmi počáteční začátek spolu se základem – jablka! Chcete použít pevná křupavá jablka. Čerstvá jablka Nana Johnson jsou ve skutečnosti neuvěřitelně populární, protože jejich ostrá křupavost je zcela v souladu s mazlavou sladkou chutí vlastního cukru. Přesto můžete snadno použít i pevná načervenalá jablka, která máte rádi – jako Gala, fuji nebo dokonce další řadu, která se vám líbí.

DOMÁCÍ KARAMELOVÁ JABLKA

JAKÉ TYČKY POUŽÍVÁM NA KARAMELOVÁ JABLKA?

Rád si pořídím tyto jednoduché bambusové tyčinky na lízátko. Všechny je získám ve Walmartu, Michael’s, v některých případech se zaměřují na příběhy z obchodu s potravinami nebo dokonce na ně. Pokud tyto skutečně nemáte k dispozici, použijte malé tyčinky od nanuků!!

PRO-TIP při lepení jablek:

Sbírat jablka na jejich založení sama, takže se vlastně určitě nepřevrhnou. To je v pořádku, že jsou ve skutečnosti normálně trochu nahnuté – za předpokladu, že jsou skutečně v klidu a určitě se nepřevrhnou!
Stiskněte západku dolů na zařízení jablka, takže západka je ve skutečnosti rovná – ještě jednou, je to samo o sobě v pořádku, pokud se jablko jeví nerovné (jeho vlastní atributy!), podstatným bodem je ve skutečnosti, že jablko může snadno odpočívat v rovině, aniž by se převrátilo.

JAK PŘIPRAVIT JABLKA NA KARAMELOVÁ JABLKA

Četná jablka mají nad všemi ve skutečnosti voskový film, který způsobuje, že je pro cukr obtížné sledovat jejich vrstvu kůže. Všechny je důkladně vyčistěte! NEBO je můžete také RYCHLE všechny ponořit do dušené posypky. Okamžitě vyleštěte jablka, když odstraníte všechna pocházející z posypu. Nenechte je samy úplně vyschnout.

JAK SI VYRÁBIT SNADNÝ DOMÁCÍ KARAMEL NA KARAMELOVÁ JABLKA

Vzhledem k tomu, vaše jablka připravit umožňuje přípravu na vlastní-made cukr. Tento cukrářský pokrm se mi líbí určitě nejen kvůli jeho vlastní chuti, ale také proto, že je vlastně SNADNÝ!

Umístěte všechny své komponenty do mohutné spodní pánve. NECHCETE používat určenou železnou pánev nebo dokonce skutečně štíhlou pánev. Budete potřebovat velkou statnou pánev na vlastní výrobu cukru.
Na zahřátém nářadí neustále míchejte cukr, dokud se nevyvaří a také se dostane na 245-248 úrovní. Pokud potřebujete termostat, utraťte v rámci tohoto konkrétního Thermoworks. Předvádí cokoliv! skládající se ze sladkého, masa, vaření a tak dále. Pokud ho nemáte, MUSÍTE použít TEPLOMĚR CANDY. Když umístíte termostat, nemůžete ho dostat ven, pokud jej nevyčistíte. Nedovolte, aby byla pánev neustále nízko, nebo dokonce získáte nesprávnou analýzu.
Pokud se váš cukr skutečně zahřeje, můžete začít vidět malé tmavě nahnědlé skvrny, odstranit pocházející z tepla, stále míchat a nechat cukr úžasný asi 30 sekund. Vraťte se na varnou desku a snižte teplotu.
Použijte dřevěnou nebo dokonce silikonovou stěrku – takovou, která snadno snese vyšší teplo, aniž by se doma vytápělo. Nikdy nedávejte tuto špachtli pryč od cukru, pokud ji před vložením zadní části očistíte.

JAK NAMÁČIT KARAMELOVÁ JABLKA

Vzhledem k tomu, že jste vlastně jablka očistili, nalepili a nalili teplý cukr, připravíte se na namáčení jablka.
Připravte si list cookie spolu s připojenou zprávou o pergamenu.
Získejte jedno jablko a krouživým pohybem ho protřepejte v cukru, takže se to stane blízko úlovku.
Zvedněte jablko od cukru a zůstaňte kroutit jablko, dokud nevyteče.
Pokládejte na plechy na cukroví s okrajem pergamenu. stejně jako povolit směrem k úžasné, pokud nejste máčení v sladké.

JAK VYRÁBIT KARAMELOVOU JABLKOVOU TYČINU

Každý rok můj sousední soused bude mnoho právníků z cukrových jablek! Bylo to vlastně příjemné a chutné, také to rád předvádím!! Budete si přát mít skutečně uklizená jablka, útulný cukr v hrnci a také tuny sladkého!